بهتر است بدانیم

اسکوتر های هوشمند از آن دسته محصولات تکنولوژی می باشد که به زودی بسیار فراگیر میشود, پس بهتر است راجب ان بیشتر بدانیم

این محصول تولید کننده های بسیاری دارد که با باتری لیتیومی کار میکند.

 

کار با اسکوتر هوشمند

با تمرین کم و دقت روی حفظ بالانس خود در مدت کوتاهی میتوانید تعادل خود را بخوبی حفظ کنید به گونه ای که برای حرکت کردن با هاوربرد فقط کافی است با اشاره ای آن را به جهات مختلف هدایت کند.

 

جابجایی

ابعاد و وزن این دستگاه بسیار مناسب برای جابجایی است,اصلا یکی از مهم ترین ویژگی هایی که این اسکوتر هوشمند را تا به این مرحله رسانده انعطاف پذیری بسیار بالای آن در جابجایی میباشد که شما می توانید به راحتی این دستگاه را با یک دست یا داخل کوله خود جابجا کنید و در هر نقطه که به آن نیاز پیدا کردید در کمتر از ۱ دقیقه آن را به راه بیاندازید.

در تمام شرایط این دستگاه به کمک می اید, همه ی ما روزهایی را داشتیم که پول اتوبوس یا تاکسی به دلایلی همراه نداشتیم  یا قراری مهم داریم اما جریان  ترافیک ما را ساعت ها عقب می اندازد,دقیقا طراحی اسکوتر اسمارت بالانس  در رابطه با حل این مشکلات آغاز شد و بخوبی در انجمن امروزی در قرن۲۱ راه حل تمام این مشکلات پیش رو انسان است.

 

 

امنیت

کار با هاوربرد و سواری  با  آن  تحقیقا میتونه تجربه هیجان انگیز و جذابی باشد اما خوب میتواند گاه حادثه ساز باشد، مخصوصاً برای آماتور‌ها و حواس پرت‌ها یا ان‌ هایی‌ که هنگام رانندگی‌ با موبایل خود کار میکنند.

سواری با اسکوتر هوشمند مانند هر سواری دیگه خطرات خودش را دارد و امکان زمین خوردن شما مخصوصاً در اوایل استفاده از این دستگاه، هست.

بهتر است هنگام استفاده از این دستگاه حتما کلاه ایمنی داشته باشید به خصوص هنگام استفاده در خیابان و مناطق پر خطر.

در مناطق عمومی‌ هم نیز تا وقتی‌ تسلط کامل روی هدایت هاوربرد پیدا نکردید استفاده نشود خیلی‌ بهتر است زیرا ممکن است به محیط اطراف اسیب وارد بشود.

و یک نکته بسیار جالب که هدایت و سواری‌ با این دستگاه را با ارزش تر می‌کند تقویت ماهیچه‌های شکم و افزایش تعادل می‌باشد.

خلاصه مانند تمام محصولات تکنولوژی این محصول نیز فایده‌ها و ریسک‌های خودش را دارد که در این سناریو۱۰۰% ترازو به سمت فایده‌ها سنگینی‌ می‌کند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *