اسکوتر بزرگسال از رویا تا واقعیت! آیا اسکوتر برقی مناسب بزرگسالان است؟

اسکوتر بزرگسال از رویا تا واقعیت! آیا اسکوتر برقی مناسب بزرگسالان است؟

اسکوتر برقی بزرگسال

آیا تا به حال در مورد انواع اسکوترهای برقی چیزی شنیده اید؟ شاید شما به عنوان یک بزرگسال که سنی از شما گذشته علاقه مند به استفاده از اسکوترهای برقی هستید ولی این علاقه خود را مخفی می کنید! ولی مهم نیست مردم چی فکر می کنند، چون علاقه مند به تکنولوژی پیشرفته، آینده نگری و تفریح هستید. خیلی از افراد تصور می کنند که اسکوترهای برقی مخصوص کودکان یا نوجوانان است، این در حالی است که اکثر تولیدکننده ها، انواع اسکوتر بزرگسال را نیز تولید می کنند.

اسکوتر بزرگسال از رویا تا واقعیت

اما باید با خود روراست باشیم که آیا انواع اسکوتر بزرگسال برای افراد بزرگسال و بالغ مناسب است یا نه؟

شما به عنوان یک فرد بزرگسال هستید که مسئولیت های مخصوص به خود را دارید، البته می توانید تفریحات مخصوص به خود را هنگام انجام مسئولیت های خود نیز داشته باشید.

در این نوشته قصد داریم تا با انواع اسکوتر بزرگسال آشنا شویم، بعد از مطالعه این نوشته شما متوجه می شوید که آیا اسکوتر برقی مناسب شما است یا نه؟ و اگر جواب شما بلی است، چه نوع اسکوتر برقی را براساس نیاز و علاقه خود انتخاب کنید.

مباحث مطرح شده در این نوشته

  • آیا هاوربرد واقعاً مناسب افراد بزرگسال است؟
  • مهم ترین دلایل به خرید اسکوتر برقی به عنوان یک بزرگسال؟
  • آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به راندن اسکوتر برقی
  • اشتباهاتی که مبتدیان هنگام سوار شدن به اسکوتر برقی با آن مواجه هستند و راه های اجتناب از آن؟
  • یافتن اسکوتر برقی مناسب برای شما
جامع ترین راهنمای خرید بهترین اسکیت برقی بزرگسالان در سال ۲۰۱۹

آیا اسکوترهای برقی واقعاً برای افراد بزرگسال مناسب و جذاب است؟

شاید شما تصور کنید که اسکوترهای برقی فقط مناسب کودکان است ولی در واقع این گونه نیست. در تمام دنیا اسکوترهای برقی به عنوان یک وسیله بسیار مفرح و شاد برای افراد با تمامی سنین شناخته می شود.

اسکوتر برقی بزرگسال می تواند علاوه بر تسهیل در رفت و آمد و حمل و نقل، سبب کاهش فشار روانی روزانه هم شود.

علت اینکه اسکوترهای برقی برای افراد بزرگسال هم جذاب است، یادگیری سریع آن است. این بدین منظور است که برای راندن آن نیاز به هیچ قدرت بدنی مهارت خاصی نیست و شما می توانید با تمرین چندین ساعته به راحتی سوار آن شوید و از راندن آن لذت ببرید.

اسکوتر بزرگسال

۶ دلیل که سبب می شود تا یک اسکوتر بزرگسال را خریداری کنید؟

چرا شما باید یک اسکوتر برقی را تهیه کنید؟ برای گشت و گذار؟ برای حمل و نقل و گشت و گذار بدون هزینه؟

همه افراد تمایل دارند تا برای خود اسکوتر برقی تهیه کنند و دلایل متفاوتی دارند که در این نوشته این دلایل مهم ترین دلایلی که افراد بالغ تمایل دارند تا اسکوتر برقی تهیه کنند را بررسی می کنیم:

۱- پس انداز کردن

شما برای حمل و نقل می توانید، از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید یا اینکه برای خود یک وسیله نقلیه مانند اتومبیل، موتور یا حتی دوچرخه تهیه کنید.

وسایل حمل و نقل عمومی مخصوصاً در ایران معطلی زیاد، کیفیت خدمات پایین دارد و برای همین است که افراد زیادی تمایل دارند تا از وسایل نقلیه خصوصی استفاده کنند. وسایل حمل و نقل شخصی علاوه بر هزینه خود وسیله نقلیه، شامل هزینه سوخت و نگهداری هم می شود. هزینه های بیمه، مشکلات پارک و بقیه موارد را به این هزینه ها اضافه کنید.

۲- مشکلات حمل و نقل سنتی را از بین ببرید.

فارغ از هزینه های حمل و نقل عمومی، مشکلاتی مانند طرح زوج و فرد، پارک در خیابان های شلوغ تهران و سایر شهرهای پر جمعیت سبب شده است که افراد با مشکلات زیادی درباره وسایل نقلیه شخصی داشته باشند. مهم ترین مزیت اسکوتر برقی بزرگسال در این است که به سادگی می توانید آن را حمل کنید. به طوری که اسکوترهای برقی را هم می توانید در کوله خود بگذارید و در هر جا که تمایل داشته باشید از آن استفاده کنید. علاوه بر مزیت فوق، امکان استفاده در کم ترین جاها، مانند خیابان ها، محدوده خانه یا محل کار، راهروها و سایر مکان هایی که باریک هستند و با مشکل فضا مواجه هستید، می توانید به راحتی از اسکوترهای برقی خود استفاده کنید.

۳- سبب تناسب اندام شما می شود.

در زندگی روزمره و صنعتی امروزی، اکثر افراد تحرک کافی ندارند، اسکوتر برقی بزرگسال یک وسیله بسیار فوق العاده برای شما است تا با استفاده از آن کالری بسوزانید و بتوانید تحرک داشته و تناسب اندام مناسبی داشته باشید.

استفاده ۳۰ دقیقه ای از اسکوتر برقی معادل یک جلسه تمرین منظم است و کالری می سوزاند. سعی کنید به صورت مداوم از اسکوتر برقی خود استفاده کنید.

برای جذاب شدن می توانید موزیک مورد علاقه خود را با استفاده از بلوتوث گوش دهید و از آن لذت ببرید.

استفاده از اسکوتر برقی که سبب افزایش تحرک شما و تناسب اندام شما می شود، سبب می شود تا به اندازه خودتان در کاهش آلودگی سهیم باشید.

انواع اسکوتر برقی

۴- ارتباط دوستانه با فرزندان خود برقرار کنید.

شما به عنوان پدر یا مادر وظیفه دارید تا زمانی را با فرزندان خود طی کنید، البته خودتان هم از این دور هم بودن لذت خواهید برد.

بزرگسالان و کودکان علایق متفاوتی دارند ولی اسکوتر برقی یکی از جذاب ترین وسایل است که هم بزرگسالان و کودکان به آن علاقه مند هستند و حتی حیوانات خانگی هم از آن لذت می برند. شما می توانید به عنوان یک تفریح خانگی از اسکوترهای برقی استفاده کنید.

۵- از خستگی ها و یکنواختی اجتناب کنید.

شاید شما هم مثل بسیاری از افراد تمایل داشته باشید، تا گاهی اوقات از شر کار ویکنواختی های روزمره خلاص شوید، همه افراد نیاز دارند تا استراحت کنند و از لحظات خود لذت ببرند. اکثر افراد ساعات های زیادی( بیش از ۸ ساعت ) در روز کار می کنند و به تفریح نیاز دارند. یک اسکوتر برقی می تواند به عنوان یک وسیله تفریحی ارزان و در دسترس باشد و در طول روز و هفته از آن استفاده کنید و لذت ببرید.

اسکوتر برقی بزرگسال

۶- خودتان را به چالش بکشید.

آیا تا به حال شده که به خودتان بگویید” ای کاش می دانستم که چگونه می توانم فلان کار را انجام دهم؟”

بیشتر ما آرزو داریم تا مهارت های جدیدی را بیاموزیم و دانش جدیدی را کسب کنیم. یادگیری یک مهارت و توانایی جدید، احساس بسیاری خوبی به شما می دهد.

زمانی که سوار اسکوتر برقی شده اید، می توانید با استفاده از حرکات بدن تان، مسیر آن را تغییر دهید، که این حرکات سبب تقویت بالا تنه شما و پاهای شما می شود و سبب هماهنگی بالا بدن شما می شود.

شما می توانید با سوار شدن به اسکوتر بزرگسال علاوه بر روبرو شدن با چالش های جدید، سبب تناسب اندام خود شوید.

وب‌سایت تهران اسکوتر افتخار دارد که انواع اسکوتر برقی هوشمند و هاوربردها را با کیفیت بالا و قیمت مناسب را برای مشتریان تهیه کند. ما از سال ۱۳۹۰ شروع به فعالیت کرده‌ایم و به عنوان اولین شرکت واردکننده و فروشنده تخصصی اسکوتر در ایران، توانسته‌ایم رضایت مشتریان خود را جلب کنیم.

تمام اسکوترهای موجود در فروشگاه تهران اسکوتر دارای گارانتی پارسیان اسکوتر است و شما می‌توانید از ۷ روز خدمات تعویض نیز بهره‌مند شوید.

 

منبع:

streetsaw