اسکوترهای برقی به عنوان وسایل حمل و نقل فردی است که کمک می کند تا افراد به راحتی، ایمنی و بدون ایجاد آلودگی هوا جابه جا شود. اسکوترهای برقی برای تمام سنین مناسب هستند و به راحتی می توان از آنها استفاده کرد. شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن اسکوتر برقی به راحتی دستگاه خود را کنترل کنید.

اسکوتر برقی

علاوه بر اینکه اسکوترهای برقی به عنوان یک وسیله سرگرمی بسیار مفرح شناخته می شوند، این دستگاه ها می توانند به عنوان یک وسیله حمل و نقل شخصی نیز استفاده شود. یک اپلیکیشن اسکوتر برقی به شما کمک می کند تا فعالیت های اسکوتر برقی را با کمک موبایل خود کنترل کنید.

یک اپلیکیشن اسکوتر برقی به شما کمک می کند تا در پیچ ها به سمت جلو حرکت کنید. همچنین می توانید با استفاده از اپلیکیشن به سمت جهت مورد علاقه خود بچیید. اسکوتر برقی خود را می توانید با اپلیکیشن خود هم سازی کنید و سرعت خود را کنترل و مدیریت کنید.

۷ اپلیکیشن اسکوتر برقی محبوب و کاربردی

در این نوشته محبوب ترین اپلیکیشن های اسکوترهای برقی را معرفی می کنیم.

۱- اپلیکیشن Hoverboard 

این اپلیکیشن یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های اسکوترهای برقی است. شما با استفاده از این اپلیکیشن می توانید قدرت، حساسیت، قدرت فرمان، سرعت و سایر موارد را کنترل کنید. کافی است یک بار اسکوتر خود را به اپلیکیشن متصل کنید تا بتوانید از تمام امکانات آن استفاده کنید.

حجم این برنامه ۶.۴ مگابایت است و برای اندرویدهای بالاتر از نسخه ۴.۳ مناسب است.

۲- اپلیکیشن Tao Tao

این اپلیکیشن با تمام اسکوترهای برقی سازگار است. در صورتی که یک اسکوتر برقی هوشمند دارید، این اپلیکیشن می تواند مانیتورینگ، ضبط و بررسی موارد را انجام دهد. شما با استفاده از این اسکوتر برقی می توانید مواردی مانند سرعت، باتری، مسافت، حساسیت فرمان و غیره را محاسبه کنید. هم چنین می توانید نام و پسورد بلوتوث اسکوتر برقی خود را به اپلیکیشن بدهید

این برنامه با تمام دستگاه ها سازگار است. اگر یک اسکوتر یا Hoverboard خود تعادل دارید ، این برنامه قدرتمند می تواند مانیتور ، پیکربندی ، ضبط و پیگیری آن را انجام دهد. ویژگی های مانیتور فورا مورب Hoverboard را مورب می کند و می توانید تمام جزئیات مربوط به اسکوتر مانند سرعت ، باتری ، مسافت ، نیروی محرکه ، حساسیت فرمان و غیره را بدست آورید و به شما امکان می دهد نام و رمزعبور بلوتوث Hoverboard را پیکربندی کنید. این یکی دیگر از ویژگی های درخشان برای ضبط آهنگ هنگام سوار شدن است.

این برنامه به شما امکان می دهد تا از طریق نام و شناسه ایمیل خود ، برای دوستان جدید جستجو کنید. شما می توانید چالش های مختلفی مانند ۳۰ ثانیه چالش ، چالش در کل فاصله هفتگی ، چالش ۱۰۰ متری و غیره را در پیش بگیرید. برنامه ۴۰ مگابایت را اشغال کرده و به نسخه ۴.۰.۳ یا بالاتر اندروید نیاز دارد.

۳- اپلیکیشن Hover -1

اپلیکیشن hover-1 برای اسکوترهای hover-1  مناسب است. شما می توانید با استفاده از بلوتوث اسکوتر خود را وصل کنید. از مزایای این اپلیکیشن اسکوتر برقی امکان محاسبه سرعت اسکوتر، عمر باتری و چراغ های LED است. هم چنین شما می توانید گزینه برای تغییر سطح مهارت، مکان GPS ، ضبط مسیر و غیره را داشته باشید. یکی از مهم ترین مشکلات این اپلیکیشن در این است که استفاده از موقعیت مکانی GPS سبب کاهش چشمگیر باتری دستگاه می شود. جذاب ترین بخش این اپلیکیشن امکان تغییر رنگ آن است.

۴- اپلیکیشن JC hoverboard 

مهم ترین ویژگی این اپلیکیشین این است که شما می توانید نرم افزار را به صورت خودکار بروز رسانی کنید و از آخرین نسخه آن لذت ببرید. حجم این برنامه بسیار کم است وفضای زیادی را در تلفن اشغال نمی کند و برای تلفن های همراه با نسخه اندروید بالای ۴.۳ مناسب است.

۵- اپلیکیشن Tilboard

ورژن اپلیکیشن اسکوتر برقی Tiboard مخصوص تلفن های همراه اندرویدی است. این اسکوتر برای اسکوترهای tiltboard مناسب است ولی برای سایر اسکوترهای برقی هم می توانید استفاده کنید. با استفاده این اپلیکیشن اسکوتر می توانید قدرت، سرعت، حساسیت فرمان خود را کنترل کنید. در صورتی که ورژن اندورید موبایل شما بالاتر از ۴.۳ است می توانید این اپلیکیشن را نصب و از آن استفاده کنید.

اپلیکیشن اسکوتر برقی

۶- اپلیکیشن mozzie

این اپلیکیشین توسط شرکت Cutting Edge Products تهیه شده است. این اپلیکیشن دارای رابط کاربری عالی است. با استفاده از این اپلیکیشن می تواند تجربه رانندگی با اسکوترهای Mozzie را تحربه کنید. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید مسیرهای خود را ردیابی کنید.

از سایر امکانات این اپلیکیشن می توانید به سرعت، نظارت، محاسبه فاصله، حجم باتری و دمای موتور و سایر موارد استفاده کنید. هم چنین می توانید این اپلیکیشن را براساس نیاز و سلیقه خود تنظیم کنید. برنامه mozzie به شما کمک می کند تا برنامه خود را به روزرسانی کنید.

۷- اپلیکیشن Swagtron

اپلیکیشن اسکوتر برقی swagtron یکی از بهترین اپلیکیشن های اسکوتر برقی است که برای نسخه های مختلف مانند T3/T6/T580 استفاده کنید. شما می توانید از طریق بلوتوث اسکوتر برقی خود را به این اپلیکیشن وصل کنید. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید دمای اسکوتر برقی خودتان، وضعیت باتری، سرعت و وضعیت فرمان خود را کنترل کنید. با استفاده از تلفن هوشمند خود می توانید حالت های مختلف رانندگی را انتخاب کنید.

از مزایای دیگر این اپلیکیشن می توان به امکان راه اندازی اسکوتر برقی از راه دور، هدایت به صورت و کنترل سرعت می توان نام برد.

وب‌سایت تهران اسکوتر افتخار دارد که انواع اسکوتر برقی هوشمند را با کیفیت بالا و قیمت مناسب را برای مشتریان تهیه کند. ما از سال ۱۳۹۰ شروع به فعالیت کرده‌ایم و به عنوان اولین شرکت واردکننده و فروشنده تخصصی اسکوتر در ایران، توانسته‌ایم رضایت مشتریان خود را جلب کنیم.

تمام اسکوترهای موجود در فروشگاه تهران اسکوتر دارای گارانتی پارسیان اسکوتر است و شما می‌توانید هنگام خرید اسکوتر برقی از ۷ روز خدمات تعویض نیز بهره‌مند شوید. جهت خرید انواع اسکوتر ۱۱ اینچ یا سایر سایزها مانند ۶.۵، ۸ و ۱۰ اینچی می توانید به فروشگاه سایت تهران اسکوتر مراجعه کنید.