بررسی شارژرهای باتری اسکوتر: ۶ نوع دستگاه شارژر باتری اسکوتر

بررسی شارژرهای باتری اسکوتر: ۶ نوع دستگاه شارژر باتری اسکوتر

باتری اسکوتر برقی

هاوردبررها به عنوان اسکوترهای برقی خود بالانس خیلی سریع در میان کودکان و بزرگسالان به میزان مشابه، در امور جابجایی عمومیت پیدا کردند. این اختراع های دو چرخ در پیاده روها، فروشگاه ها و خیلی جاهای دیگر دیده می شوند. اگر باتری اسکوتر شما تمام شده است و شما نیاز به یک دستگاه شارژر دارید، مشکلی نیست اسکوتر شما با یکی از بهترین نوع آن کار خواهد کرد.

دلایل زیادی وجود دارد که چرا شما ممکن است نیاز به یک دستگاه شارژر یا آداپتر داشته باشید، از قبیل نقل مکان به یک کشور دیگر با خصوصیات تامین برق متفاوت، یا خیلی ساده به علت قدیمی بودن اسکوتر شما. به هر دلیلی این ها ۶ نوع دستگاه شارژ باتری اسکوتر است که شما می توانید آنها را بخرید.

توجه: قبل از خرید ظرفیت باتری اسکوتر خود را بررسی کنید. دیفرانسیل برقی بالا می ­تواند باعث آتش ­گیری، خطر انفجار یا ضعیف شدن مدارهای داخلی اسکوتر شما شود.

خرید دستگاه جالب شارژر ۳ زبانه برای باتری اسکوتر برقی

باتری اسکوتر برقی

این دستگاه یکی از بهترین دستگاه شارژ هست که شما می توانید برای اسکوتر خود خریداری کنید، زیرا این دستگاه در واقع یک دستگاه عمومی است. این آداپتر طوری ساخته شده است که با تمام درگاه های اسکوترهای ساخته شده سازگار باشد، زیرا این دستگاه در ۳ نوع پین وجود دارد. آداپتر با یک صفحه نمایشگر LED  صاف منحصر به فرد روی مخزن برق به بازار امده است. این چراغ به شما هشدار می دهد که شارژ باتری اسکوترتان کامل شده است، بنابراین خطر آتش گیری یا انفجار را کاهش می دهد. هم‌چنین یک سال ضمانت دارد، که می تواند در برابر هر صدمه در هر نقطه که شما استفاده می کنید، مفید باشد. این نوع شارژر می تواند سریع، موثر و ایمن باتری اسکوتر شما را شارژ کند.

دستگاه شارژ باتری فونلکس (Fonelex) برای اسکوتر برقی

شارژر اسکوتر برقی

همه کاره بودن دستگاه شارژ فونلکس مهم ترین مزیت برای اسکوتر خود بالانس شما است. شرکت دستگاه شارژری را می سازد که برای دوشاخه های طراحی شده در کشور شما مناسب باشد. برای مثال نوع EU  با فیش و اداپتر و شارژر مربعی شکل پین خودش را دارد، در حالیکه مدل EU با طرح پین دوشاخه سطحی صاف دارد. این دستگاه شارژر سریع تر و بهتر از شارژر های ساخت کارخانه اسکوتر باتری آن را شارژ می کند. مخزن برق شارژر مجهز به فیوزهایی است که اسکوتر شما را از شارژ اضافی و بارهای الکتریکی اضافی و اتصال کوتاه محافظت می کند. احتمالاً در مورد این دستگاه، فقط طول کابل کوتاه یک اشکال است، از باقی جهات این دستگاه یک انتخاب بی نظیر است.

شارژر اسکوتر خودبالانس دو چرخ هوشمند کوچک کارخانه BAA

باتری هاروربرد

کارخانهBAA  موفق شده است که آداپتری را بسازد که در این واحد طراحی شده است. سوالی که اغلب خریداران در مورد این شارژر ها دارند این است که حتماً با مدل اسکوترشان متشابه باشد. این شارژر خیلی مخصوص طراحی می شود تا به طور کلی با درگاه اسکوتر شما که سه پینه است، سازگار باشد. این مشخصه ها با یک چراغ تنظیم گر که به شما وضعیت شارژ باتری اسکوتر را اطلاع می دهد، نمایش داده می شوند: قرمز برای در حال شارژ بودن و سبز برای تکمیل شار. این دستگاه دارای زمان شارژ سربع را بوده و برای استفاده کاملاً ایمن است. با وجود این ها مراقب باشید بیش از اندازه شارژ نشود چون می تواند در صورتی که برای مدت طولانی در شارژ باقی بماند، منجر به آتش سوزی شود.

EVAPLUS 42V 2A شارژر برقی سریع با رابط ۳ زبانه

باتری اسکوتر برقی

شما با شارژر برقی ایواپولوس (Evapalus) هاوردبردها و اسکوتر برقی خود را خراب نخواهید کرد. این دستگاه یک خروجی۴۲ ولت دارد، این به این معنی است که دستگاه با هاوربردها و اسکوترهای برقی که ۲۴ ولت هستند، کار نخواهد کرد. به خاطر بسپارید قبل از خرید هر شارژر توان مورد نیاز اسکوتر برقی خود را شناسایی کنید. با این وجود، اگر شما یک مدل ۴۲v دارید، این شارژر عموماً سازگار بوده و در صورتی فیش مناسب دستگاه تان را پیدا کنید، به شما این امکان را می دهد تا دستگاه تان را سریعاً شارژ نمایید. شارژر ها در طول شارژ گرم می شوند اما این دستگاه مجهز به سیستم محافظت از آتش سوزی، شارژ اضافی، بار زیاد و مدار اتصال کوتاه است. این دستگاه مجهز به چراغ نمایشگر است که به سهولت دیده شده و رنگ قرمز و یا سبز روشن مراحل شارژ باتری اسکوتر شما را نمایش می دهند.

شارژر اسکوتر آپولوس(APLUS)

باتری اسکوتربرقی

این دستگاه احتمالا یکی از بهترین برندها و مدل های شارژر اسکوتر است که می توانید به آن دسترسی داشته باشید. در حال حاضر این نوع شارژر سازگار با هر نوع مدل اسکوتر خود بالانس ۴۲V  موجود در بازار است. هم‌چنین بدیهی است که برای سری های مدل Swagtron به سختی در بازار پیدا می شود. این شارژر بسیار سبک بوده و وزن آن در ۲۲۰ گرم است و به اندازه کافی کوچک است که در یک اسکوتر در جاهایی که بدون دست انداز باشد قابل حمل باشد. این دستگاه در واقع خیلی سریع باتری اسکوتر شما را شارژ می کند، فقط دو ساعت طول می کشد تا نشانگر شارژ اسکوترتان بالا رود. بیشتر مردمی که استفاده از این شارژر را تجربه کردند از شارژر های اورجینال جدید کارخانه اجتناب می کنند. سوالی که پرسیده نشد در مورد روند ضمانت است، که برمی گردد به میزان رضایت شما زمانی که از آن استفاده می کنید.

شارژر باتریTAGALAN LI-ION

شارژر اسکوتربرقی

شارژر باتری Tagalan  برای هاوربردها و اسکوترها یک قطعه با کیفیت بسیار عالی است که باید در لیست موجودی شما قرار بگیرد. این دستگاه با هر منبع برق با ولتاژ ۱۰۰v  تا ۲۴۰v  کار می کند، بنابراین شما می توانید در مسافرت های خارج از کشور نیز از آن استفاده کنید. این شارژر با هر نوع اسکوتر ۴۲v سازگار است، اما با این وجود با مدل های ۳۶v  نیز کار می کند. پس در مورد آسیب وارده با این دستگاه به اسکوتر نگران نباشید. این دستگاه باتری یونی لیتیمی اسکوتر شما را در دو ساعت شارژ می‌کند و بسیار ایمن است.

وب‌ سایت تهران اسکوتر افتخار دارد که انواع اسکوتر برقی هوشمند را با کیفیت بالا و قیمت مناسب را برای مشتریان تهیه کند. ما از سال ۱۳۹۰ شروع به فعالیت کرده‌ ایم و به عنوان اولین شرکت وارد کننده و فروشنده تخصصی اسکوتر در ایران، توانسته‌ ایم رضایت مشتریان خود را جلب کنیم.

تمام اسکوترهای موجود در فروشگاه تهران اسکوتر دارای گارانتی پارسیان اسکوتر است و شما می‌ توانید هنگام خرید اسکوتر برقی از ۷ روز خدمات تعویض نیز بهره‌ مند شوید.