شما واقعاً فرد باهوشی هستید که قبل از خرید اسکوتربرقی این صفحه را مطالعه می‌کنید، زیرا اکثر افراد قبل از خرید محصول، تمایل دارند تا تمام نکات مربوط به آن محصول را بدانند. هم‌چنین از آنجایی که می‌دانید، خرید اینترنتی هاوربرد یا اسکوتربرقی یک کار بسیار عالی و عاقلانه‌ای است، زیرا سبب صرفه جویی در پول و زمان می‌شود.

انواع اسکوتر

راهنمای خرید اسکوتر برقی

محصولات کارخانه حین طراحی، برای همه قشر جامعه طراحی می‌شود، نه فقط برای تعداد محدودی. قبل از طراحی همه ویژگی‌ها در نظر گرفته می‌شود. وزن یک عامل مهم است و هم وزن شخص و وزن خود اسکوتر هر دو مهم هستند. مهم نیست کسانی که دوست دارند سواری کنند، فقط خوش اندام باشند، بلکه افراد چاق هم می‌توانند به خوبی از آن استفاده کنند.

بنابراین بعضی از هاوربردها یا اسکوترهای برقی یک طراحی مستحکمی برای دوام بیشتر و ایمنی افراد دارند. هم‌چنین بعضی از هاوربردهای مناسب برای کودکان در بازار موجود است. هاوربردهای کادویی متفاوتی در اندازه‌های مختلف برای مردم در سن‌های مختلف و وزن‌های متفاوت در بازار وجود دارد. اسکوتربرقی برای همه سنین مردم طراحی شده‌اند، چه آن‌ها که کودک هستند و چه آن‌هایی که بزرگ شده‌اند. اسکوترهای برقی که برای کودکان طراحی می‌شوند بر طبق وزن آن‌ها طراحی می‌شوند. هنگام خرید اسکوتربرقی باید به نوع اسکوتر دقت نمایید. نگاهی به انواع هاوربردها بیاندازیم.

هاوربرد با چرخ ۱۰ اینچ (چرخSUV هوشمند)

این هاوربرد چرخ‌های لاستیکی محکم و با دوامی دارد که با هوا پر شده است. این هاوربرد اسپیکر بی‌سیم دارد که می‌تواند با هر وسیله‌ای که دارای بلوتوث است، ارتباط صوتی ایجاد کند. این نوع هاوربرد با حداکثر سرعت ۱۲ کیلومتر بر ساعت حرکت می‌کند. زمانی که آن را می‌رانید چراغ‌های جذاب جلویی دستگاه می‌درخشند. این نوع هاوربرد می‌تواند تا وزن ۱۳۶ کیلوگرم را تحمل کند.

هاوربرد با چرخ ۵ اینچ (چرخ تعادل هوشمند اورجینال)

این هاوربرد دارای گواهی‌نامه ایمنی ۲۲۷۲UL  است. چرخ‌های آن با سایز ۵/۶ اینچ بوده و تایرش در خلاء پر شده و دارای اسپیکر بلوتوث است. این مورد یکی از سریع‌ترین هاوربردهای موجود در بازار است.

چرخ با بلوتوث ۵/۶ و ۸ اینچ (هاوربرد با بلوتوث)

این هاوربردها جریانی از موزیک‌ها را پخش کرده و با گوشی‌هایی که دارای بلوتوث هستند، کار می‌کنند. برای اتصال به تنظیمات گوشی بروید، بلوتوث را انتخاب کنید و از روی دستگاه هاوربرد را انتخاب کنید. اگر اسکوتر خود بالانس شما روشن باشد، بلوتوث آن به سادگی روشن می‌شود و سیگنال‌ها تا زمانی که با گوشی شما در اتصال باشد قابل شناسایی هستند.

هاوربرد مدلX

هاوربرد مدلx  می‌تواند شیب‌های تند بالای ۳۰ درجه را درجه بندی کند. بسیاری از هاوربردها فقط ۵ تا ۱۰ درجه بالا می‌روند. چیزی که جالب است ظرفیت تحمل وزن آن تا ۱۲۰ کیلوگرم است، جالب نیست؟

اصلاحات اسکوتربرقی کودکان

همه می‌دانندکه بچه‌ها اسکوترهای برقی را دوست دارند، بنابراین باید اصلاحاتی برای آن‌ها انجام شود تا آن‌ها بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. Razor Hovertrax 2.0 یکی از سریع‌ترین و بهترین هاوربرد برای کودکان است. استفاده از آن آسان و بهترین چیز در مورد آن سطح خودکاری آن است. هنگام خرید اسکوتر از مشاهده ویژگی‌های آن لذت خواهید برد.

هنگام خرید اسکوتربرقی بدانید که برای چه کسی می‌خواهید آن را بخرید؟

خرید اسکوتربرقی

 

 انواع مختلف هاوربرد وجود دارد که قبلاً در مورد آن‌ها توضیح داده شد که هر کدام از آن‌ها برای مردان، زنان، نوجوانان و کودکان در سایزهای متفاوت طراحی شده است. بنابراین قبل از خرید باید در ذهن داشته باشید که شما به دنبال کدام یک هستید. امکان ندارد هر هاوربردی برای هر شخصی مناسب باشد.

نگرانی‌های مربوط به ایمنی هاوربردها

نگرانی‌های زیادی راجع به ایمنی هاوربردها وجود دارد. مشهورترین و شناخته‌شده‌ترین مثل می‌گوید که سلامتی ثروت است. واضح است که هر کس می‌خواهد از سواری با هاوربرد لذت ببرد، ولی سلامتی در درجه اول قرار دارد. ما نمی‌گوییم که به خاطر نگرانی‌هایی که در مورد ایمنی هاوربرد است آن را خریداری نکنید، اما می‌گویم که حین خرید اسکوتر و استفاده از آن بیشتر احتیاط کنید. بنابراین ما هم باید در مورد نگرانی‌های ایمنی هاوربرد احتیاط کنیم. 

خرید اسکوتر برقی

افتادن از هاوربرد

سرعت هیجان می‌آورد، اما کشنده است! زمانی که شما با سرعت با هاوربرد سواری می‌کنید یا با ماشین رانندگی می‌کنید، امکان آسیب به شما وجود دارد. اگر بخواهیم در مورد هاوربرد صحبت کنیم، زمانی که با هاوربرد سواری می‌کنید سرعتی که این دستگاه‌ها به آن دست می­یابند ۱۶ کیلومتر در ساعت است، سریع‌تر از آن شانس افتادن شما را بیشتر می‌کند.

 قبل از اینکه به یک سواری ایمن با هاوربرد بروید ما به شما توصیه می‌کنیم تا یک کلاه ایمنی، زانو بند، آرنج بند و مچ بند بپوشید. بعد از داشتن همه این ابزارها خطر رگ به رگ شدن، شکستگی و سایر آسیب‌های کوچک و بزرگ برای شما کمتر خواهد شد.

محدودیت‌های وزنی

ظرفیت وزن هاوربرد را قبل از سوار شدن بررسی کنید. حتی باید در هنگام خرید اسکوتر وزن شخصی را که از آن استفاده خواهد کرد را در نظر بگیرید. هاوربردها برای بیشترین و کمترین وزن‌ها محدودیت دارند. کمترین وزن نباید کمتر از ۲۰ کیلوگرم باشد و بیشترین، حداکثر تا وزن ۱۳۶ کیلوگرم را تحمل می‌کنند. بنابراین شما قبل از خرید اسکوتر برای خودتان باید قسمت مشخصات را بررسی کنید. بعضی مواقع تعادل هاوربرد برای کودکان مشکل می‌شود برای اینکه وزن آن‌ها زیر کمترین حد وزن اسکوترها است.

سطح ناهموار و تپههای سراشیبی

زمانی که روی سطح ناهموار سواری می‌کنید، شما باید خیلی احتیاط کنید. بیشتر هاوربردها زمانی که از تپه‌های شیب‌دار بالا یا پایین می‌روند، از عمل باز می‌ایستند. حرکت در شیب‌های بالای ۳۰ درجه دشوار است. اگر شما در سواری هاوربرد ماهر هستید و می‌توانید خود را از افتادن نجات دهید، پس سواری بر روی سطح ناهموار برای شما مشکل نیست. تذکر ما به این دلیل است که ما در مورد ایمنی اشخاص دقت می‌کنیم و نمی‌خواهیم آسیب دیدن کسی را ببینیم.

تصادفهای ترافیکی

ما قبول داریم که داشتن هاوربرد یک سرگرمی بسیار خوب است و هر کس حداقل یک بار سواری بر آن را در زندگی باید تجربه کند. ولی تصادف‌ها هم جزئی از زندگی هستند. بستگی به خودمان دارد که چگونه عاقلانه ایمنی زندگی خودمان را حفظ کنیم. حقیقتاً هیچ کس نباید در میان ترافیک خودروها سواری کند، اگر شما در حال یادگیری هستید، حتی فکر سواری در خیابان‌ها را نکنید.

تصادفات هاوربردها به خاطر سریع بودن آن‌ها نمی‌افتد، بلکه استفاده نادرست از هاوربرد است که منجر به تصادف می‌شود.

قبل از خرید اسکوتربرقی چه مواردی را باید در نظر بگیریم؟

نکات خرید اسکوتر برقی

 راهنمای خرید اسکوتربرقی

موارد زیادی وجود دارد که قبل از خرید اسکوتربرقی برای خودتان یا هدیه برای فرد دیگری باید در نظر داشته باشید. این فاکتورها برای انتخاب بهترین اسکوتر به شما کمک خواهد کرد. ما باید بدانیم که محصولی که خریداری می‌کنیم چقدر محکم و بادوام است، کیفیت باتری آن چگونه است و هاوربردی را که ما می‌خواهیم بخریم آیا دارای گواهی‌نامه ۲۲۷۲UL   است یا نه؟

کیفیت باتری و گواهی‌نامه ۲۲۷۲ UL

قبل از خرید اسکوتربرقی مطمئن شوید که کیفیت باتری خوب باشد. برای اینکه کیفیت پایین باتری می‌تواند مشکلاتی را ایجاد کند که شما از آن مطلع نیستید. شما ممکن است بتوانید هاوربردی را که دارای باتری کم کیفیت است برای مدت طولانی استفاده کنید. ما شدیداً توصیه می‌کنیم قبل از خرید از وجود گواهی‌نامه ۲۲۷۲ مطلع شوید، اگر هاوربرد دارای گواهی‌نامه باشد شما نباید در مورد مسائل آتش‌گیری و انفجار نگران نباشید. و این امر به این معنی است که شما روی هاوربرد ایمن هستید.

بیشتر هاوربردها در چین ساخته می‌شوند، بعضی از آن‌ها با قطعات بسیار عالی ساخته می‌شوند که قیمت آن‌ها نیز خیلی گران است. برای هاوربردهایی که با قیمت پایین ساخته می‌شوند از باتری‌های با کیفیت پایین استفاده می‌کنند. اگر شما می‌خواهید از سواری با هاوربرد لذت ببرید، در مورد نرخ آن نباید وسواس به خرج دهید و باید اسکوتر برقی‌ای را خریداری کنید که بتواند شما را ایمن نگه دارد. هاوربردهایی که گواهی‌نامه ۲۲۷۲ UL  نداشته باشند، نمی‌توانند در بازارهای آمریکا فروخته شوند.

زمان شارژ

زمان شارژ یک فاکتور بسیار مهم است که باید در خرید اسکوتربرقی در نظر گرفته شود! بعد از این که هاوربرد خود را کاملاً شارژ کردید، می‌توانید آن را برای تمام روز برانید تا زمانی که فقط یک واحد شارژ بماند. بعد از شارژ دو تا سه ساعته شما می‌توانید حداقل دو ساعت آن را برانید. تجربه نشان می‌دهد که شما با یک واحد شارژ می‌توانید در حدود ۱۶ تا ۱۹ کیلومتر را با هاوربرد سواری کنید. در حال حاضر مدل‌های خوب زیادی وجود دارد که دارای نمایشگر هستند و زمانی که باتری ضعیف می‌شود به شما هشدار می‌دهد. شما می‌توانید به راحتی ۹.۶ تا ۱۲.۸ کیلومتر در ساعت بدون اینکه لرزش‌هایی داشته باشید با هاوربرد سواری کنید.

اگر تا به حال برای شما اتفاق افتاده که فراموش کردید هاوربرد خود را شارژ کنید، ما برای شما راه حلی داریم. هاوربرد خود را در دست بگیرید و به طرف مقصدتان حرکت کنید! و عامل دیگر که به شما در این وضعیت کمک می‌کند یا شما را در تنگنا قرار می‌دهد، وزن هاوربرد شما است. اگر وزن هاوربرد‌ها سبک باشد مشکلی نیست و هم‌چنین دیگر شما فراموش نخواهید کرد که قبل از استفاده باید هاوربرد خود را شارژ کنید.

سرعت و دامنه

شما باید آگاه باشید که متوسط حداکثر سرعت اکثر هاوربردها ۱۶ کیلومتر بر ساعت است. هم‌چنین به مدل هاوربرد، وزن سوار و نوع چرخ نیز بستگی دارد. سواری با هاوربرد با سرعت بالا بسیار هیجان انگیز است، اما وقتی با یک دست انداز مواجه شوید یا در یک سطح ناهموار برانید، هیجان پایان می‌یابد. زمانی که در یک سطح ناهموار سواری می‌کنید سواری بسیار خطرناک می‌شود. شما باید کاملاً حرفه‌ای باشید که بتوانید در سطح ناهموار سواری کنید. سرعت استاندارد انواع هاوربردها در حدود ۱۹.۲ تا ۲۲.۴ کیلومتر در ساعت است در صورتی که سرعت نهایی هاوربردها تا ۲۷.۲ کیلومتر در ساعت نیز بالا می‌رود. سرعت ایر ویل (Air wheel) برای مدل‌های پایین در حدود ۹.۶-۶.۴ کیلومتر بر ساعت و مدل‌های پرشتاب مسابقه‌ای در حدود ۴۴.۸-۳۸.۴ کیلومتر است.

هزینه

فاکتور قیمت یکی از پارامترهای مهم در خرید اسکوتربرقی است. هاوربردهای متفاوت با قیمت‌های متفاوت وجود دارند. آن‌ها هم ارزان و هم گران هستند. باید قیمتی را که یک نفر برای اسکوتربرقی می‌پردازد، دانست و بدانیم که چه کسانی هاوربرد را خواهند خرید. این مورد را در نظر بگیرید شما به چیزی دست می‌یابید که قیمت مناسب برای آن را می­پردازید. اگر شما هاوربرد سوار ماهری هستید پس شما باید به دنبال ویژگی‌های بیشتری باشید؛ مانند این که دارای بلوتوث باشد تا زمانی که سواری می­کنید از موزیک لذت ببرید و یا دارای کنترل از راه دور باشد و غیره.

من به شما توصیه می‌کنم که هاوربردی را خریداری کند که بسیار محکم و بادوام باشد، چرا که به طور کلی هر کاری بکنید به خودتان بر‌ می‌گردد. اگر شما تازه‌کار هستید و دوست دارید هر چیزی را برای مدتی تجربه کنید می‌توانید یک هاوربرد ارزان بخرید. شما می‌توانید بهترین نوع مجموعه را با بودجه خود داشته باشید همینطور هاوربردهایی با بهترین بودجه‌ها وجود دارد.

سایز چرخ‌­ها و نوع آن‌ها

چرخ هاوربردها در سایزهای مختلف ۵/۶-۷ اینچ، ۸ اینچ و ۱۰ اینچ طراحی می‌شوند. هر کدام از آن‌ها به طور مجزا مزایایی دارند، مثلاً چرخ­های هاوربرد ۵/۶-۷ اینچ برای مسیرهای صاف ایده آل هستند. اگر شما می‌خواهید از هاوربرد در مسیرهای ناهموار و سخت استفاده کنید، پس شما باید از اسکوترهای برقی دارای چرخ‌های بزرگتر از ۵/۶ اینچ استفاده کنید. چرخ‌های ۱۰ اینچ اگر بتوانید از عهده راندن آن برآیید بهترین گزینه هستند.

ظرفیت وزنی هاوربرد

محدودیت قد و وزن را قبل از خرید اسکوتربرقی خود بررسی کنید. برای اینکه هر هاوربرد تقریباً وزن ۲۰ کیلوگرم تا ۱۱۰ کیلوگرم را تحمل می‌کند. اگر می‌خواهید از هاوربرد برای مدت زیادی استفاده کنید پس هاوربردی را خریداری کنید که بیشتر از وزن شما ظرفیت داشته باشد.

اگر وزن شما کمتر از ۱۰۰ کیلوگرم باشد، شما باید هاوربرد ۷ اینچی را خریداری کنید، و اگر وزن شما بیشتر از ۱۰۰ کیلوگرم باشد، هاوربرد ۱۰ اینچی برای شما بهترین گزینه است.

کیفیت ساخت

اگر شما بخواهید به مطلوب بودن کیفیت ساخت هاوربرد پی ببرید تا زمانی که سفارش آنلاین ندهید، نمی­توانید به این مطلب پی ببرید. اما می‌توانید از مشتریانی که بازدید کردند کمک بگیرید، بعد با دقت تحقیق کنید و تمام مشخصه­های مدلی را که می‌خواهید خریداری کنید را بررسی کنید.

کیفیت ساخت هر هاوربرد متفاوت از بقیه هاوربردها است. مواد اولیه، چارچوب، بعضی از هاوربردها چرخ پلاستیکی دارند در حالی‌که برخی دیگر دارای چرخ‌های فلزی هستند. قسمت‌های داخلی هم مانند موتور، سنسورها و سایر قسمت‌های الکترونیکی متفاوت هستند.

وب‌سایت تهران اسکوتر افتخار دارد که انواع اسکوتر برقی هوشمند را با کیفیت بالا و قیمت مناسب را برای مشتریان تهیه کند. ما از سال ۱۳۹۰ شروع به فعالیت کرده‌ایم و به عنوان اولین شرکت واردکننده و فروشنده تخصصی اسکوتر در ایران، توانسته‌ایم رضایت مشتریان خود را جلب کنیم. شما می‌توانید با اطمینان خاطر کامل اقدام به خرید اسکوتر برقی بکنید.

از معروف‌ترین مدل‌های پرفروش اسکوتر برقی‌ هوشمند می‌توانیم به مارک‌های اسمارت بالانس ویل، نیوپاور و اف اسپید نام ببریم که هر سه مدل جز محصولات پر فروش در فروشگاه تهران اسکوتر می‌باشند.

تمام اسکوترهای موجود در فروشگاه تهران اسکوتر دارای گارانتی پارسیان اسکوتر است و شما می‌توانید هنگام خرید اسکوتر برقی از ۷ روز خدمات تعویض نیز بهره‌مند شوید.