بررسی کامل هاوربرد لکسوس: نمونه واقعی یا نمونه مفهومی

بررسی کامل هاوربرد لکسوس: نمونه واقعی یا نمونه مفهومی

هاوربرد لکسوس

اسکوترهای برقی یا همان هاوربردها تکنولوژی دارند که می توانند بدون استفاده از چرخ، امکان جابه جایی را برای شما به ارمغان بیاورند. اسکوترهای برقی رایج موجود در بازار براساس باتری، چرخ و سیستمی که دارند، حرکت می کنند. در محصول جدید کمپانی ژاپنی لکسوس، رویای بشر تعبیر شده و قالی سلیمان عملی شده است. هاوربرد لکسوس تکنولوژی جدیدی است به طوری که این هاوربرد چرخ ندارد و در حدود ۱ اینچ با زمین فاصله می گیرد و حرکت می کند و به دلیل اینکه عدم اصطکاک با زمین به صورت خیلی نرم و روان حرکت می کند.

هاوربرد لکسوس

هاوربرد لکسوس با نام اسلاید شناخته می شود که در واقع شبیه یک اسکیت برد است که می تواند چندین سانتی متر بالاتر از سطح زمین به صورت معلق قرار بگیرد.

نحوه حرکت هاوربرد لکسوس

نحوه حرکت و کارکرد هاوربرد لکسوس بدین صورت است که با استفاده از آهن رباها و رسانا، برد و راننده آن می توانند با غلبه بر جاذبه زمین، در روی هوا معلق بمانند. این تعلق ماندن به خاطر نیتروژن مایع است که دمای ابر رسانا را به منفی ۳۲۱ درجه سانتی گراد می رساند، این دما سبب ابر رسانا شدن برخی از مواد می شود و در نتیجه شاهد خارج شدن بخار از هاوربرد لکسوس هنگام راندن آن خواهید شد. سطحی که اسکیت سواران اقدام به راندن هاوربرد لکسوس می کنند، دارای یک میدان مغناطیسی است که به صورت انحصاری توسط لکسوس تهیه شده است. این پارک در شهر بارسلون اسپانیا ایجاد شده است. در صورتی که کمپانی لکسوس تمایل داشته باشد تا بتواند کاربران زیادی از آن استفاده کنند، باید پارک های زیادی را در سرتاسر دنیا ایجاد کند، که این گزینه ملزم صرف هزینه بسیار زیادی است.

خاصیت معلق بودن ابررساناهای بسیار خنک، در سال های گذشته توسط دانشمندان مختلف شناسایی و معرفی شده است. شرکت لکسوس برایی شناور نگه داشتن هاوربردهای خود تعداد بسیار زیادی آهنربا را در داخل سطح زیرین آن به کار برده است تا دستگاه بتواند به صورت معلق در هوا باقی بماند.

هاوربرد لکسوس نمونه واقعی یا مدل مفهومی

با توجه به اینکه ساخت این نوع هاوربرد یا اسکوتر برقی که بتواند با سرعت زیاد و با غلبه بر جاذبه زمین و بدون اصطکاک حرکت کند، یکی از خواسته ها و آرزوهای بشر بوده و است، پرسش به این سوال خیلی مهم است. چون برخی از افراد معتقدند که این نوع هاوربرد یک مدل مفهومی است و برخی دیگر معتقدند که نمونه واقعی است و  در بازار موجود است.

البته در زمان معرفی هاوربرد لکسوس در سال ۲۰۱۴ این هاوربرد به نمایش درآمده بود و به صورت حضوری به کاربران معرفی شد.  همزمان با معرفی این هاوربرد یک پارک نیز در شهر بارسلون اسپانیا طراحی و به وجود آمده است که شما می توانید اقدام به راندن هاوربرد لکسوس در این پارک کنید.

معایب و مشکلات

دو مشکل بسیار عمده در هاوربرد لکسوس وجود دارد. راندن هاوربرد لکسوس بسیار سخت تر از نمونه های موجود در بازار است و شما در ابتدا با مشکل مواجه خواهید شد.

هر ۱۰ دقیقه یک بار نیاز است تا مخزن نیتروژن هاوربردتان را پر کنید. این مسئله مهم ترین مشکل مربوط به هاوربرد لکسوس است. در فیلم زیر می توانید نحوه راندن و پر کردن مخزن نیتروژن هاوربرد لکسوس را مشاهده کنید.

با توجه به مشکلات بیان شده ولی افراد بسیار زیادی هستند که عاشق راندن این هاوربرد فوق العاده هستند.

وب‌ سایت تهران اسکوتر افتخار دارد که انواع اسکوتر برقی هوشمند را با کیفیت بالا و قیمت مناسب را برای مشتریان تهیه کند. ما از سال ۱۳۹۰ شروع به فعالیت کرده‌ ایم و به عنوان اولین شرکت وارد کننده و فروشنده تخصصی اسکوتر در ایران، توانسته‌ ایم رضایت مشتریان خود را جلب کنیم.

تمام اسکوترهای موجود در فروشگاه تهران اسکوتر دارای گارانتی پارسیان اسکوتر است و شما می‌ توانید هنگام خرید اسکوتر برقی از ۷ روز خدمات تعویض نیز بهره‌ مند شوید.